Переможці ІІ Всеукраїнського бієнале дитячого образотворчого мистецтва «Палітра 2021»
Тема БІЄНАЛЕ: «Вікіпедія Математики».
31 березня в галереї “Дім Миколи” відбулося засідання журі, яке розглянуло творчі роботи юних художників, які взяли участь у ІІ Всеукраїнському бієнале дитячого образотворчого мистецтва “Палітра 2021”. Понад 80 малюнків з різних студій, гуртків, шкіл, художніх колективів з образотворчого мистецтва міста Києва та України були розглянуті досвідченими фахівцями, які увійшли до складу журі:
Голова журі:
Борисенко Наталія Валентинівна,
директор студії “художня майстерня Борисенко”, член НСХУ.
Члени журі:
Тименко Володимир Петрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних дисциплін і професійної освіти Київської державної Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.М.Бойчука, заслужений діяч науки і техніки України.
Петрук Роман Ігорович, доцент кафедри монументально-декоративного і сакрального мистецтва Київської державної Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.М.Бойчука, заслужений діяч мистецтв України.
Мартинюк Любомир Петрович,
художник, член НСХУ.
Як проходила робота журі:
Журі визначило переможців конкурсу і ми раді їх оголосити:
ГРАН-ПРІ
Шульгун Поліна, 13р.
Фоменко Марія, 7р.
Фоменко Мілана, 6р.
«Казкова математика»
Гурток «Аплікація та малюнок»
Кер. гуртка Турдиєва Т.Я.
ПДЮТ Солом’янського р-ну м.Києва
ЛАУРЕАТ І
Івченко Маріанна, 12р.
«Історія виникнення цифр»
Гурток «Живопис та графіка»
Кер. гуртка Карапетян Л.С.
ПДЮТ Солом’янського р-ну м.Києва
ЛАУРЕАТ ІІ
Шевчук Тетяна, 15р.
«Математичний простір»
Гурток «Арт – графіка»
Кер. гуртка Карапетян Л.С.
ПДЮТ Солом’янського р-ну м.Києва
Маслова Поліна, 16р.
«Астроном»
Кер. гуртка Зєльдес В.М.
ЦТДЮ «Шевченківець» Шевченківського р-ну м.Києва
ЛАУРЕАТ ІІІ
Поповкіна Валерія, 12р.
«Магія цифр»
Гурток «Живопис та графіка»
Кер. гуртка Карапетян Л.С.
ПДЮТ Солом’янського р-ну м.Києва
Горохова Анастасія, 17р.
«Арифметика – ключ до таємниць»
Кер. гуртка Мельниченко П.А.
ДХС ім.Н.Осташинського
ПДЮ Печерського р-ну м.Києва
Волинська Єва, 14р.
«Галілео Галілей – вчений і винахідник»
Кер. гуртка Мельниченко П.А.
ДХС ім.Н.Осташинського
ПДЮ Печерського р-ну м.Києва
ДИПЛОМАНТИ
Балико Остап, 11р.
«Замріяний»
Кер. гуртка Бойко В.М.
БДТ Подільського р-ну м.Києва
Мельник Анастасія, 15р.
«Математичний політ»
Кер. гуртка Долгушина Н.М.
НХК СОМ «Сонечко»
БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницького р-ну м.Києва
Сухенко Дмитро, 12р.
«Математичний кінь»
Кер. гуртка Харитонова Н.
СОМ «Мальви»
ЦДЮТ Деснянського р-ну м.Києва
Приліпко Матвій, 10р.
«Рибки у стилі Ешера»
Гурток «ART FUN»
Кер. гуртка Куртяк Г.П.
ДЮЦ Дарницького р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Відповідність темі»
Дворська Анастасія, 12р.
«Цифра. Час. Всесвіт»
Кер. гуртка Харитонова Н.
СОМ «Мальви»
ЦДЮТ Деснянського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Художні якості»
Романченко Дарія, 14р.
«Зорі Ешера»
Кер. гуртка Кузьменко А.Й.
ЗХК «.Майстерня живопису та дизайну «Палітра»»
ЦТДЮ Святошинського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Оригінальне рішення»
Скидан Ольга, 14р.
«Загадки Ешера»
Кер. гуртка Кузьменко А.Й.
ЗХК «.Майстерня живопису та дизайну «Палітра»»
ЦТДЮ Святошинського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Краща графічна робота»
Лавришин Юлія, 12р.
«Рибашня»
Кер. гуртка Кузьменко А.Й.
ЗХК «.Майстерня живопису та дизайну «Палітра»»
ЦТДЮ Святошинського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Колоритне рішення»
Малащук Діана, 10р.
«Моя математика»
Кер. гуртка Тішечкіна Н.Ю.
ДОЕЦ Оболонського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Авторська техніка»
Науменко Софія, 8р.
«Піфагор + Математика»
Кер. гуртка Мельниченко П.А.
ДХС ім.Н.Осташинського
ПДЮ Печерського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Новизна та креативність»
Яковчук Марина, 12р.
«Математичний дощ»
Кер. гуртка Харитонова Н.
СОМ «Мальви»
ЦДЮТ Деснянського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Загальне емоційне враження»
Завацька Анна, 11р.
«Кубік Рубіка»
Гурток «Живопис та графіка»
Кер. гуртка Карапетян Л.С.
ПДЮТ Солом’янського р-ну м.Києва
НОМІНАЦІЯ «Техніка виконання»
Санташов Федір, 15р.
«Гармонійна фантазія»
Кер. гуртка Вапнярська І.Д.
Колектив «Чарівна скриня»
ЦДЮТ Солом’янського р-ну м.Києва
Нагорода від члена журі
Дударенко Дар’я 13р.
«Всесвіт цифр»
Кер. гуртка Фоміна С.В.
НХК СОМ «Юний художник»
БДЮТ Голосіївського р-ну м.Києва
А далі усіх учасників і переможців бієнале “Палітра 2021” очікує підсумкова виставка та нагороди від журі!
Увага! Шановні колеги та учасники бієнале “Палітра 2020”!
Згідно з документом Міністерства Культури та Інформаційної політики України, Національний Заповідник” Софія Київська” (галерея “Хлібня”) від 08.04.2021 р. Наказ 107/01 – 9/11, повідомляє що, через карантинні обмеження у зв’язку із захворюваністю на Covid-19 підсумкова виставка та нагородження переможців конкурсу “Вікіпедія Математики” перенесено на невизначений час! За додатковою інформацією слідкуйте на нашій сторінці ” Бієнале Палітра” на сайті відділу народної творчості.
Дякуємо за розуміння.
Переглянути всі роботи учасників бієнале “Палітра 2021” Ви можете у віртуальній галереї.
Дякуємо усім керівникам, викладачам, які підготували своїх вихованців до участі у конкурсі, та бажаємо всім учасникам подальших творчих успіхів та нових перемог!