Category

“Українська поезія очима дітей”

В середу, 24 лютого відбулась презентація виставки робіт вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва “Українська поезія очима дітей” в затишній залі бібліотеки ім. Ошера Шварцмана.

150 років від дня народження Лесі Українки – чудова нагода звернутись до української поезії, дізнатись нове і переосмислити знане. А ще нагода зацікавлювати та залучати дітей будувати свої мостики між поезією та улюбленими творчими заняттями. 

Глядачів з експозицією виставки знайомила Світлана Елланська, завідувачка галереєю «Дім Миколи» Київського палацу дітей та юнацтва та керівник гуртка “Декоративна графіка”.

Додали цікаві деталі про роботи вихованців та техніки їх створення Анастасія Рябчук, керівник гуртка “Кераміка та гончарство” та Анна Котліна, керівник гуртка “Майстерня писанкарства”. 

Також на виставці відвідувачів чекають роботи учнів Тетяни Кожаєвої та Ольги Шинкаренко.

 Презентація виставки була наповнена емоційними поетичними читаннями від юних авторів мистецьких робіт. В їх виконанні пролунали твори Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко та інших видатних майстрів поетичного слова.

Завершували поетичні читання Світлана Елланська та Анатолій Шенгайт, член Національної спілки театральних діячів та виконавчий директор Київської міської єврейської громади.

Відвідати виставку можна в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана до 14.03.2021 р. (пн.-пт. 10:00-17:00, нд. – 11:00-17:00, за умови дотримання протиепідемічних заходів).

Ви маєте змогу переглянути презентацію виставки: