Бієнале ”Палітра“

Тут ви можете знайти усю необхідну інформацію про умови проведення, перебіг та медіа про щодворічну відкриту виставку-конкурс ”Палітра“.

”Палітра“ організовувана Київським Палацом дітей і юнацтва та культурними й освітніми організаціями-партнерами. В конкурсі беруть участь вихованці позашкільних навчальних закладів. Розвиток позашкільної творчості, активізація креативної молоді та популяризація мистецтва серед учнів — саме такими є основні задачі проекту.

Слідкуйте за інформацією та оновленнями щодо бієнале “Палітра” 2020-2021 рік на сторінках “Підсумки бієнале Палітра-2021” та “Палітра 2021: Вікіпедія математики”.

Увага! Шановні колеги та учасники бієнале “Палітра 2020-2021”!
Згідно з документом Міністерства Культури та Інформаційної політики України, Національний Заповідник” Софія Київська” (галерея “Хлібня”) від 08.04.2021р. Наказ 107/01 – 9/11, повідомляє що, через карантинні обмеження у зв’язку із захворюваністю на Covid-19 підсумкова виставка та нагородження переможців конкурсу “Вікіпедія Математики” перенесено на невизначений час! За додатковою інформацією слідкуйте на нашій сторінці ” Бієнале Палітра” на сайті відділу народної творчості.
Дякуємо за розуміння.

Шановні учасники ІІ Всеукраїнського бієнале дитячого образотворчого мистецтва “Палітра 2021”!

Раді повідомити Вам про відкриття виставки та нагородження конкурсантів і переможців, яке відбудеться 15 вересня 2021 року о 17:00 в Національному заповіднику “Софія Київська”, у Митрополичій палаті (3 поверх).

Запрошуємо учасників, педагогів, батьків та усіх зацікавлених!

 

Про бієнале “Палітра” та підсумки у 2018-2019 році розкаже віртуальна виставка: